O PEWNYCH BUTACH

O owych butach mogłaby powstać książka, zawierająca wiele negatywnych komentarzy.. odczytałam wszystkie negatywne uwagi i czym prędzej pospieszyłam po nie :) Bo lubię oryginalność.
Za treść dzisiejszego wpisu niech posłuży mi komentarz pewnego mężczyny.
"Dlaczego Polka powie o tych butach "ohydne" a np. Niemka ,że interesujące, fantastyczne, oryginalne ! ? Dlatego ,że na skutek warunków społeczno-ekonomicznych w naszym kraju ludzie byli mieleni na jednorodną masą i kilka lat względnej wolności tego nie zmieni. Ludzie tutaj boją się i wstydzą tego ,że ktoś może na nich zwrócić uwagę ,boją się inności, wytykania , odrzucenia. Do tego sami nie tolerują inności. W najlepszym wypadku wyśmiewają ale gorzej gdy stają się agresywni. I co tutaj mówić o butach w tym kraju nawet nie wolno się ubrać zbyt kolorowo ........"
Sukienka - LUMPEKS  Szpilki
Fotograf : Dariusz Rak  

12 komentarzy :

 1. Święta racja .....nasz kraj to w dalszym ciągu ciemnogród.............. wszyscy tylko patrzą co ludzie powiedzą, aby przypadkiem nie narazić się na zwrócenie na siebie zbyt dużej uwagi i ewentualnej fali hejtu :(............. Bardzo fajnie, iż uświadamiasz kobiety w rozmiarze plus size (sama do nich należę), że nie muszą nosić worków po ziemniakach aby społeczeństwo je tolerowało i ukrywać swoich kobiecych walorów i wdzięków !!! ........... Bardzo pięknie wyglądasz i tak trzymaj GRACJA !!! :) OD dziś jesteś moją IDOLKĄ !!! :**********

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja lubię zwracać na siebie uwagę i lubię otaczać się ludźmi którzy też to lubią :)
  A Ty jak zwykle wyglądasz zjawiskowo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wyglądasz jak milion dolarów ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiesz,na Tobie te buciki wyglądają o wiele lepiej niż wtedy, gdy je pokazałaś :)
  Co do tego jak siebie postrzegamy,ubieramy itp. Mieszkam dosłownie 5km od Czeskiej granicy,w związku z tym w Czechach bywam dość często i powiem Ci,że tam jest taki misz-masz ubraniowy,że chyba nic mnie nie zdziwi. Dobrze się tam czuje w swoich mini ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie wyglądasz! Zakochałam się w tej sukience :)

  OdpowiedzUsuń
 6. chyba ostatnie chwilki na gołe nóżki ....jesień idzie ku nam przez park :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Buty świetne ! Jednak moim zdaniem nogi powinny być zawsze ubrane w rajstopy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. STYL I KLASA!!
  KIECKA MEGA-BUTY CUDOWNE!!!
  SUUUUUUUUUUUUUPER!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Justyna Zwolińska22 czerwca 2016 08:38

  Ale te buty są świetne :) Z tym, że pan , którego cytujesz niestety ma rację. Nieważne, w każdej stylizacji mi się podobasz i wyglądasz cudnie :) Ps. Kiedy robiłaś zdjęcia pod moim domem ? :) Mieszkam 50 metrów albo i mniej od Pixela :)

  OdpowiedzUsuń