KISS KISS

Witajcie :) Dziś będzie o koszulach słów kilka, okazuje się, że nawet XL-ka może taką nosić.


Mam 34 lata i możecie mi uwierzyć, że do tej pory nie miałam koszuli, która po pierwsze nie rozchodziła mi się w biuście, po drugie takiej, w której czułabym się dobrze, po trzeciej takiej, która pasowałaby do mnie.
Na polskim rynku zaczyna się w końcu coś dziać, zaczynają pojawiać się firmy, które wychodzą na przeciw kobietom w większym rozmiarze, firmy, które nie chcą ubierać nas jak ciotki klotki tylko idą z duchem czasu i proponują nam ubrania modne w większym rozmiarze. Firma, która zaczyna się rozkręcać i która proponuje nam fajne ubrania to firma http://20inlove.pl/. Firma ta posiada ubrania od rozmiaru 42 do rozmiar, 52 więc to całkiem fajny zakres rozmiarówki, cieszy mnie fakt, że powstają takie sklepy onile i jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że to dopiero początki tej i wielu innym firm w Polsce.


Koszula - tu Spodnia , Torebka - LUMPEKS  Buty - MANGO
Fotograf : Dariusz Rak 


6 komentarzy :

 1. dobrze widzę, że zdjęcia robione na Moście Rocha w Poznaniu? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zamówiłam sobie białą koszulę z H&M , mam nadzieję że będzie dobra, na lato jak znalazł:-) Super wyglądasz :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna koszula, muszę zajrzeć na stronę tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja mam prawie 44... lata oczywiście ;-)Rozmiar taki sam jak wiek ;-) .Jak okazuje się góra 44 a dół czasami zdarza się że 46 ? Czyżby zaniżali rozmiarówkę ? Trafiłam na Twojego bloga ,bo mój mąż "polubił "Ciebie na facebooku ,a ja lubię wiedzieć kogo lubi mój mąż hahaha .Kocham koszule ....flanelowe ,ale teraz może sprawię sobie podobną do Twojej ;-) Jesteś piękną kobietą i tak sobie myślę że co byś nie założyła będzie wyglądać pięknie ,bo ważne pokochać siebie ...widzisz jesteś młodsza a ja zamierzam nauczyć się czegoś od Ciebie ;-))) Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń