LENIS CZYLI CENTRUM DEPILACJI LASEROWEJ + RABAT DLA WAS

Owłosienie jest jedną z rzeczy, która doprowadza nas ,kobiety do szaleństwa. 

W swoim życiu wiele lat temu poddałam się zabiegowi usunięcia włosów z okolic bikini, oraz pod pachami, żadnego z tych zabiegów nie dokończyła niestety w 100% tym razem https://lenis.pl/ poddałam się laserowemu usuwaniu włosów z nóg. Obszar poddany zabiegowi to partia od kolana w dół plus stopy.  

Laser którym wykonywany jest zabieg to

Laser diodowy LightSheer Duet

LightSheer Duet, wyprodukowany przez firmę Lumenis, to najszybsze, najnowsze i jednocześnie najmocniejsze urządzenie z cenionej na całym świecie linii laserów LightSheer®, uchodzących za najskuteczniejsze systemy przeznaczone do depilacji laserowej. LightSheer Duet to światowy przełom w dziedzinie urządzeń depilacyjnych. Na tle starszych modeli wyróżnia się on:


*skróconym czasem trwania zabiegu depilacji,
*znacznie słabszymi odczuciami bólowymi, przez co eliminuje konieczność stosowania środków znieczulających.


 • Laser posiada 2  głowice pracujące: 
  mniejsza głowica – LightSheer ET 9x9mm – przeznaczone jest do depilacji małych powierzchni i trudno dostępnych miejsc. Starszy model posiada tylko tę jedną głowicę; 
  większa głowica – LightSheer HS – 22x35mm – wykorzystywana do depilacji większych powierzchni, takich jak nogi, plecy czy brzuch. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu zabiegu laserowej depilacji. Innowacyjny system zasysania skóry Vacum, który umożliwia lepszą absorpcję energii oraz głębszą penetrację wiązki światła, co pozwala na uzyskanie skutecznej depilacji przy wykorzystaniu zdecydowanie niższych energii. Przy zastosowaniu systemu Vacum możliwa jest również depilacja osób z ciemną karnacją, wrażliwą skórą oraz tendencją do pękających naczynek.

  Ok to tyle słowem wstępu .abyście mogli wiedzieć z czym miałam do czynienia i co ewentualnie Was czeka.
  Zacznę może od tego, że moje włosy na nogach nie są zbyt bujne, mam je rozstrzelone w dość dużych odległościach od siebie, niemniej jednak kolor czarny powoduje, że odrośnięte są widoczne.
  Pokażę Wam moje łydki w dniu zabiegu z odrostem około tygodniowym, zdjęcie wyostrzyłam i przyciemniłam, aby włosy był dobrze widoczny.


   
 • Przed zabiegiem nogi należy ogolić i możecie zrobić to w domu, albo zostaną one ogolone do zabiegu, po wcześniejszej konsultacji i wykonaniu próby jeśli wszystko jest dobrze możecie przejść do oddania swoich nóg wyspecjalizowanemu personelowi. Pani dzieli sobie wasze nogi na  partię, oznacza pieprzyki i dostosowanymi parametrami przykłada głowicę, która jest ciepła i dla mnie przyjemnie jakby zasysa nam skórę na ułamek sekundy
 •  

 •  
 • Cały zabieg trwa może 10 minut, był w porównaniu do pach i bikini dla mnie bardzo przyjemny, zaznaczę też ze bikini robiłam wiele lat temu zapewne sprzęt w tamtych latach był zupełnie inny a technologia poszła bardzo na przód. Po skończonym zabiegu, naturalnym jest, że skóra pozostaje lekko podrażniona a efekt u każdego będzie utrzymywał się inaczej, u mnie było to dosłownie kilka godzin.
 •  
 •  
 • Ilość zabiegów też jest sprawą indywidualną, ja po jednym zabiegu ,co dla mnie było totalnym szokiem, miałam taki efekt, że mogłabym być już zadowolona. następny zabieg wykonuje się po 8 tygodniowej przerwie, pokażę Wam teraz moje nogi przed drugim zabiegiem. Prawa noga jest ogolona a lewa z włosem tygodniowym po jednym zabiegu.
 •  

 •  
 • Mam nadzieję, że jesteście w stanie dostrzec na zdjęciu różnice (bardzo mocno je przyciemniłam, aby cokolwiek było widoczne ) :p ale sami przyznacie, że efekt u mnie po jednym zabiegu jest wow?! Sama nie mogę uwierzyć w to, że trzeba tak niewiele, aby znienawidzone zajęcie jakim jest codzienne golenie nóg odeszło w niepamięć. Takie laserowe usuwanie owłosienia gwarantuje nam, że nasze włosy już nigdy nie będą tak bujne, ale co kilka lat warto powtórzyć jeden zabieg, jeden w zupełności wystarczy. Po nogach myślę już o kolejnych partiach ciała. Mam też na sam koniec dla Was rabat -30% na hasło "Gracja" ważny do 5.01 (rabaty będą pojawiać się w chwili, kiedy będę odwiedzała Lenis) na wszystkie pakiety dostępne na stronie. KLIK Cena po rabacie wychodzi bardzo fajna, zatem do dzieła dziewczyny i panowie też bo przecież dla Was barki, tors czy kark mogą też być obszarami bez włosów.4 komentarze :

 1. Fajna sprawa z tą laserową depilacją 🤔 I pomyśleć, że można zaoszczędzić tyle czasu dla siebie 😊 A niespodziewane wyjścia nie będą już zaskoczeniem i powodem do szybkiego golenia nóg 😂 Nie jestem z Twoich okolic. Nigdy nie próbowałam takiego typu depilacji. Ale może kiedyś wypróbuję taki zabieg 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Obecny post wykorzystam do wyrażenia mojego najszczerszego podziwu dla Twoich nóg😍. Piękne zdjęcia na piękne święta. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego. R.

  OdpowiedzUsuń