ŻYJ, PO PROSTU ŻYJ, NAJPIĘKNIEJ JAK UMIESZ..

Ostatnio tak bardzo zmęczona jestem ocenianiem przez innych ludzi.
Miałam napisać "mądry tekst" ale jeszcze nie ten czas.
Zobacz zdjęcia i naucz się cieszyć chwilą..
Sukienka - ATMOSPHERE  Biżuteria  Peruka - ALIEXPRESS
Fotograf : Dariusz Rak 

10 komentarzy :

 1. Przepiękne zdjęcia 😍 Od razu robi się cieplej i piękniej 😘

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie wyglądasz!!! ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko super zdjęcia, sukienka. Ale pokaż lepiej cos na czasie.Kurtki płaszcze -zimowe ciuchy mamy listopad a nie czerwiec a sukienki tego typu już dawno głęboko w szafie.

  OdpowiedzUsuń
 4. te włosy pasują do Ciebie idealnie ;D sama bym sobie takie sprawiła hmmm

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia. Wspaniale wyglądasz. Co do krytyki nie przejmuj się. Babcia mi mówiła że krytykują ci co mają kompleksy i nie potrafią sobie z nimi poradzić więc obrażają innych żeby poprawić sobie samopoczucie. Buźka

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet jeśli będziesz cudownie idealna ludzie i tak Cię będą oceniać. Taki już jest ten świat. Jesteś super pozytywną osobą. Zdjecia cudne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz racje. Chwile są takie ulotne. Warto się cieszyć każdą z nich. Uwagami i cenami innych.....warto je brać do serca jeżeli pochodzą od kogoś mądrego i ważnego dla nas. Zawistnicy mogą nas pocałować w...... W Twoją - mądrej i pięknej Kobiety są tego niegodni. Zdjęcia piękne, w tak smutne jesienne dni dają tyle radości. Piszesz zawsze " mądre tekst". I sprawiasz że w męskie serca biją tak szybko. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. bycie sobą jest najbardziej wkurzajaca cecha dla wszelkich krytyków. nie przejmowanie się ich opinią to najlepszy sposób. jak to mówią nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy 😘 jesteś mega piękna kobieta i tylko to sie liczy

  OdpowiedzUsuń