SIBERIKA

Zapewne zauważyliście, że społeczeństwo coraz częściej świadomie wybiera zdrowe produkty spożywcze, coraz częściej stojąc przed półką sklepową, czytamy etykiety, skład i wybieramy to co posiada mnie E.
Jak jest z kosmetykami, czy to samo dotyczy tych produktów? Tak! Ja coraz częściej, widzę, słyszę i oglądam, jak odstawiamy to, co nazywa się SLS, SLES, PARABENY, KONSERWANTY itp
  W Poznaniu w galerii handlowej Plaza, znajduje się sklep SIBERIKA, który mieści całe półki dobroci :)
W sklepie znajdziecie takie marki kosmetyczne jak: NATURA SIBERICA, OBLEPIKHA SIBERICA,BAIKAL HERBALS, ECOLAB, PLANETA ORGANICA oraz inne

 Ciężko zdecydować się na jeden produkt, ale ceny są tak atrakcyjne i myślę, że dla większości z nas bardzo przystępne, cena w porównaniu z jakością, oraz składem produktu = gwarancja zadowolenia.
Nie będę Wam pisała o zapachach, o konsystencji itp. produktów, myślę, że każdy powinien odwiedzić ten sklep, wybrać coś według potrzeb własnej skóry i cieszyć się produktami naturalnymi w niskich cenach.
To masło do ciała skradło moje serce, pięknym  muszkatołowym zapachem
Krem do stóp, krem do rąk, maski i szampony do włosów, wszystko mam ochotę nakładać, wcierać, wklepywać.

Fotograf : Dariusz Rak

Zacznijcie czytać etykiety kremów, żeli , których używacie, spróbujcie tych produktów są tanie, są dobre, piekne opakowane, pięknie pachnące, ja nie widzę absolutnie żadnych minusów.

W Poznaniu znajdują się dwa sklepy:
 1. Galeria Handlowa Plaza ul . Drużbickiego2
2. CH Piotr i Paweł ul. Druskienicka12A
Poza tym, aby być na bieżąco zapraszam na fb:SIBERIKA

4 komentarze :