Osiągnij nieMOŻLIWE!

Wielu z Was zapewne wie, co wydarzyło się 19.04.2015 w Warszawie. Tym jednak, którzy nie śledzą mnie na fb i są tu po praz pierwszy opowiem jak to się stało.
Na ostatnią chwilę i w pośpiechu wysłałam zdjęcia na casting, aby iść po wybiegu prezentując bieliznę najnowszej kolekcji firmy Panache.
Pokaz, w którym idą modelki agencji Nobody's perfekt, na kongresie akcji nieMOŻLIWE! organizowanej, przez Love Woman.
Okazało się, że casting wygrałam, zostałam wybrana, aby iść w pokazie i tym samym dostałam angaż w agencji Nobody's perfect.
Radość moja była ogromna. To spełnienie marzenia o tym, aby pokazać innym, że akceptuję siebie, pokazać Wam, że można osiągnąć nieMOŻLIWE!  
11 kobiet, każda inna, każda piękna, każda akceptująca siebie, każda posiadająca niedoskonałości pokazując to stała się doskonała.
Czyż nie utożsamisz się bardziej z kobietą, która tak jak Ty, ma cellulit, rozstępy, czerwone naczynka, nadprogramowy kilogram itp.  niż z tą, która idzie w pokazie  Victoria,s Secret?
My nie jesteśmy aniołkami, a wręcz przeciwnie #ImNoAngel.
Każdej z nas coś brakuje, aby wpasować się w kanon dzisiejszego "piękna", ale piękne się czujemy i pod skrzydłami Ani Ładny z agencji, Nobody,s perfekt możemy pokazać to światu i Tobie!
Uwierz w siebie!
Mamy lustra wiemy jak wyglądamy, więc nie musisz nam tego pisać. Jesteśmy piękne, bo jesteśmy sobą.
Tutaj filmik :) kilk
P.s przepraszam za fatalną jakość zdjęć. Zbieranina foto od rożnych osób wykonywana telefonami.


5 komentarzy :