BLOGERKI XL

Uwielbiam takie inicjatywy.
 W Warszawie w klubie „Kubek I Ołówek” odbyło się spotkanie blogerek size plus.
Przesympatyczna Magda z http://targi.bigbazaar.pl/ zorganizowała razem z Izką z telewizji internetowej http://www.vlogma.pl/ kanjpkę, kawki oraz nowości w postaci różnorodnych sałatek do wypróbowania, które niebawem wejdą na rynek z firmy http://www.profi.com.pl/.
Fani niestety onieśmieleni, jak zwykle nie stawili się, aby poznać nas osobiście :)
Miałyśmy za to chwilę, aby wysłuchać siebie nawzajem, przyjąć i powitać  nowe osoby zaczynające swoja drogę w temacie size plus. Nakręciliśmy kilka filmików do telewizji VLOMAG, był też  czas na zdjęcia, śmiechy chichy itp. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.
Dziękuję za mile spędzony czas i czekam już na kolejne takie spotkania.


zdjęcia ze znakiem wodnym zostały wykonane przez http://foto.design69.pl/

12 komentarzy :

 1. Bardzo fajne z Was dziewczyny, super wyglądacie, ale ja chyba jednak nie zmienię zdania na temat otyłości. Dla mnie to choroba :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te Panie są kobiece i zgrabne. Mają kilka kilogramów więcej, ale określenie "otyłe" do nich nie pasuje. Otyła to jest ta Pani: http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/rachel-bascue-12159494.jpg

   Usuń
  2. Myślę, że określanie bloga mianem rozmiaru mówi samo przez się :) Widać, że po blogach fit, promujących zdrowe żywienie, nadeszło 5 minut blogów promujących otyłość :)

   Usuń
  3. Julia po pierwsze mój blog jest tutaj już od prawie 3 lat, po drugie nie była i nigdy nie chcę być fit! Uważam się za sexowna i niczemu nie gorszą kobietą od tych fit. Chcesz to bądź fit, ale innym pozwól być no fit.

   Usuń
 2. Piękne zdbane kobiety! Szczypiorkom mówięNIE!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzie Ty tu widzisz otyłosc?

  OdpowiedzUsuń
 4. Co z tego, że nie w rozmiarze 36??? Każda jest piękna i na pewno bardziej seksowna niż te wszystkie modelki z wybiegów. Zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kobiece, piękne i seksowne :) Bardzo mi się to podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Łał same laski na tych zdjęciach:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteś taka drobniutka miedzy dziewczynami 'plus size' :)
  Ps.Ślicznie wyglądasz,jak laleczka .

  OdpowiedzUsuń
 8. boskie boginie :)

  OdpowiedzUsuń